23 Temmuz 2015

Turkcell Hat Taşıma Sorunu Devam Ediyor!

Kendi adıma Avea' da kayıtlı olan numaram Turkcell tarafından benden izinsiz taşıma işlemi yaparak kendi operatörüne taşımış ve taşıdığı hattımı başka tanımadığım bir şahsa satmış ve sattığı hat benim adıma kayıtlı numarayı arıyorum karşıma hiç tanımadığım bir adam çıkıyor ve hattı Turkcell'den aldığını ve pasaportunun üzerine aldığı iddaa ediyor. Ama ne hikmetse hat benim adıma, Turkcell gibi bir firma bunu yapıyor ve müşteri hizmetlerini arıyorum tarafınıza dönüş yapılacak ve mağduriyetiniz giderilecek diyorlar ama 4 gündür ne arayan ne de soran var!

Mehmet 190 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön