06 Ağustos 2015

Turkcell Hat Taşıma İşlemi.

Hat taşıma işlemi sonrasında Gemlik Coşkunlar bayiinden şikayetçi oldum diye bayii nüfus kağıdı ve hat belgesini imha edip bir belge sunmadı diyip hattım kapansın diye Turkcell talepte bulunmuş. O kadar kurumsal firma ki hat açıldıktan sonra bu işlemi yapıyor, önceki şikayetim için dönüp bir özür bile dilemek yerine şu an beni daha zor duruma düşürmek için uğraşan bayiinden bile koruyamadı. Müşteri memnuniyet zirvede.

Ebru 148 Okunma

Cevaplar

  • Ebru19 Ağustos 2015

    Turkcell bir kez daha bugün hayal kırıklığına ugratti beni 532 ile defalarca gorustum bayinin sorunu cozup bana donecegini söyledi bugün sabah uyandim hattım aramalara kapatilmis. keşke sorunu sizin cozmenizi beklemek yerine ben cozseydim. Kurumsalliginiza guvenmek en büyük hatam oldu...

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 07.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize eksik evrak süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön