29 Ağustos 2013 #1981890

Turkcell Hat Taşıdığım İçin Fatura Göndermiş!

Turkcell faturalı kullanıcısıydım. Yaklaşık 6 ay öncesine kadar, daha önceki şikayetimde fazla fatura göndermeye başlayınca hattı taşıma kararı aldım. Hattı taşımak için fatura kesim tarihinden önce gelin kontörlü hatta geçiş yapın demişlerdi. Bende aynen öyle yaptım. Yaklaşık 2 ay kontörlü hat kullandım.Diğer operatöre geçtikten sonra 1 ay sonra sürpriz bir fatura 68 TL ben kontörlü hatta geçmeden cayma bedeli var.


Web sitesinde 9 TL belirtmişler ve iletişim merkezi teyit etti. Yalnız benden cayma bedeli olarak ay başında 20 TL aldılar. Müşteri hizmetleriyle görüşmemizde yanlış bilgilendirilmişsiniz dendi. Şimdi bu 68 TL cayma bedel fatura çözmeye çalışıyorum.

Turan 24 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön