31 Ekim 2016 #6813595

Turkcell Hat Sahibinin Haberi Olmadan Üzerine Bir Data Hattı Açılması

16 yıldan beri Turkcell faturalı hat abonesiyim. Eylül 2016'da telefonuma gelen bir mesaj ile 0 534793*** numaralı hatta ait abonelik işlemlerin tamamlanması istendi. Ama ben hiçbir şekilde bu hattın açılışı ile ilgili bir başvuru yapmamıştım. Benim hiçbir bilgim olmadan üzerime böyle bir hat açılmış. 21 Eylül 2016'da hattın kapanışı ile ilgili dilekçe yazdım. Turkcell'e gönderdim. Turkcell'i arayarak hattın durumunu öğrenmek istediğimde feshedildiğini söylendi.


Daha sonra tarafıma 58,05 TL tutarında 25.10.2016 tarihli bir gönderildi. Kimlik bilgilerimi kullanarak benim bilgim dışında açılmış bu hattın, hangi tarihte açıldığını, bunun için şu ana kadar ne kadar ödeme yapmış olduğumu bilmek istiyorum. Turkcell bu konuda yardımcı olmadı. Faturayı da ödemem gerektiği söylendi. Turkcell müşteri bilgilendirmekte konusunda oldukça ağırdan almaktadır.

Aslı 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için irtibat numaranızı da içeren imzalı dilekçe ve kimliğinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön