03 Şubat 2016

Turkcell Hat Sahibi Değişim Ücretleri!

Hattın tek kullanıcısıyım ve hattı üzerime almak istediğimde 75 TL'lik bir ücret ödemem gerektiği söylendi. Paket cayma bedeli tiyatrosu da bu tutarın içinde. Pakete zamanında karar veren benim, kullanmaya devam edecek olan yine benim, hat kapanması olmadan işlemi yapıyorlar. Kim caymış oluyor anlamadım.

17 yıllık Turkcell kullanıcısıyım ilk kez böyle bir durumla karşılaşıyorum. Müşteri hizmetlerini az önce aradığımda da bir şey yapamayacaklarını, bu durumla ilgili şikayet oluşturamayacaklarını ve tarafıma herhangi bir geri dönüş yapamayacaklarını belirttiler. Şikayetimi buraya taşıma nedenimdir.

Sevgi, 47 Okunma

Cevaplar

 • Sevgi,13 Şubat 2016

  Bir hafta daha geçti... Hala bekliyorum.

 • Sevgi,06 Şubat 2016

  Bana şikayetim üzerine ulaşan kimse olmadı. Turkcell firmasının şikayetimi buradan yanıtlamasını talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.02.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön