16 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2453245

Turkcell Hat Sahibi Değişikliği Yaparken Ücret İstiyor!

Bilgilerini belirtmiş olduğum Turkcell hattı kardeşimin yaşının 18'den küçük olması sebebiyle kendi üzerime alınmıştır. Kardeşim 18 yaşını doldurduğu için bu hattı kendi üzerine geçirmek istediğinde 47 TL gibi gereksiz bir rakam belirtilmiştir. Bu rakam ne için alınıyor mevcut hatta sadece isim değişikliğinin yapılmasının karşılığı olarak alınmak istenen bu ücretle ilgili açıklama bekliyorum.

Başak 386 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Müşterimizi 16.05.2014 ve 17.05.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler