01 Nisan 2015

Turkcell Hat Kesintisi!

Başlıkta yazdığım tarihlerde tam 12 saat Turkcell'den operatör hizmeti alamadım. Yıllardır, bunca yüksek bedelli faturalar çıkaran bu büyük firma, bizlere bu mağduriyetin bedelini ödemek zorundadır.

Gönül 207 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, 31.03.2015 tarihinde tüm Türkiye genelinde yaşanan enerji kesintisi sonucunda bazı bölgelerdeki istasyonlarımızı besleyen elektrik hatlarında da kesintiler meydana gelmiştir. Kesinti süresince tüm teknik ekiplerimiz, mobil iletişimi devam ettirmek adına hem yedek güç üniteleri hem de kritik noktalara jeneratör desteği ile sahada enerji kesintisi tamamen sona erene kadar çalışmalarımız aralıksız olarak sürdürdü. Bu arada geçen sürede elimizde olmadan Turkcell hizmetlerin yaşadığınız sorunlar için üzgün olduğumuzu belirletmek isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön