01 Ağustos 2014

Turkcell Hat Kapatma!

Turkcell'e abone olup 7 adet şirket hattı aldık ve bir süre sonra telefon hatlarını kapatmak için son faturamızı ödeyip Turkcell' i aradık hatlarımızı kapatmalarını istedik, tamam hatlarınız kapandı cevabını aldık. bir kaç gün sonra Turkcell müşteri hizmetlerinden aradılar ve bana her birinde 100 kontör yüklü 7 adet yeni hat hediye etmek istediklerini söylediler ben de kabul ettim ancak hatlar bir türlü açılmadığı için iade ettim ve aradan bir yıl geçtikten sonra bana Turkcell'den cezalarıyla beraber yüklü bir fatura geldi ve tamam kapattık dedikleri 7 şirket hattımı kapatmadıklarını öğrendim. kapatılmamasına gerekçe olarak da 1- hediyeleri kabul etmem 2- bu hediye hatları açtırmamam gösterildi.

Oğuz 377 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 12.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Oğuz06 Ağustos 2014

    Standart bir şablon'u cevap olarak yazmışlar, inceleme yaparak size döneceğiz diyorlar doğru bana döndüler banttan TURKCELL reklamı dinletilerek TURKCELL abonesi olmam istendi üstelik yüzlerce defa aramayın dediğim halde sürekli taciz ediliyorum

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var , 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön