20 Şubat 2013

Turkcell Hat İptalinden 9 Ay Sonra Ödeme Bilgisi Geldi!

Kullanmakta olduğum Vınn internet hattımı Haziran 2012'de iptal ettirdim ve Bakırköy Turkcell şubesinde bana çıkarılan tüm ödemelerimi gerçekleştirdikten sonra bir kaç defa başka ödemem kaldı mı, tam olarak hattım kapandı mı diye sordum.

Bu işlem yapıldığı tarihlerde ben Bakırköy civarında Nisan ayından beri ikamet etmekteydim. Şube bana her hangi bir fatura çıkacağı bilgisi vermediği gibi adres değişikliğine dair bir veri de istenmedi.

Bu süreçte adıma fatura çıkarılmış,adli takip başlatılmış, takip mektubu eski adresime gönderildikten sonra "alındı" kabul edilmiş ve Şubat ayının 20sine kadar ödenmediği takdirde yasal sürecin başlatılacağı belirtilmiş. Bugün 20 si ve mağdur durumdayım.

Damla 110 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 22.02.2013 tarihinde faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön