20 Ocak 2014 #2244832

Turkcell Hat İptali Yapmıyor!

Başka bir operatöre geçebilmek için başvuru yapmıştım. Turkcell hattımın devir zamanı 20.1.14 saat 01:00 olarak belirlenmiş. 5 gün önce başvuru yapmama rağmen her nasılsa, fatura dönemim sadece 1 saat ile atlanmış!


Sadece 1 saat nedeniyle kullanmayacağım gelecek ayın da faturasını ödemek istemediğim için Turkcell profesyonel yardım merkeziyle dün (18.1) tarihinde yaptığım görüşmede TİM'lerde sorunumun çözüleceği söylendi.


Ancak bugün (19.1) TİM'lere yaptığım görüşmede ise böyle bir yetkilerinin olmadığını söylediler. Hattımın kapatılmasını istesem bile başvuru alamayacaklarını söylediler. Bu mantıksız durum için bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Fahrettin 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön