28 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3271728

Turkcell Hat İptali ve Otomatik Ödeme Sorunu!

Hattımı iptal ettikten sonra Turkcell hattı başkasına satıyor. Önceden hattım bankada otomatik ödemede idi ve üç ay süresince yeni hat sahibinin de faturası benim hesabımdan ödenmiş. Bunu fark ettiğimde Turkcell'e başvurdum ve benden gerekli evrakları mail çekmemi istediler. Kendileri bana ödemeyi yapıp onlar yeni hat sahibine yansıtacakmış.


Defalarca ben ve bankam Turkcell'e mail çekmemize rağmen henüz mail'in ulaşmadığını tekrar göndermem gerektiğini söyleyip oyalayıp durdular. Belirli bir süre geçtikten sonra Turkcell evrakların taraflarına ulaştıklarını fakat 6 ay süresini geçtiğimizi ve zaman aşımına uğradığımı parayı ödemeyeceklerini söylediler. Bundan dolayı hattımı iptal edeceğim.

Kerim Kerim 378 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Kerim30 Mayıs 2015

    Turkcell'in bana verilmiştir dediği bilgiyi zaten ben şikayetimin içinde belirtmiştim. Sadece kelime oyunu yaparak, oYALAYARAK zaman aşımı yapıyorlar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.04.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler