07 Eylül 2013

Turkcell Hat İptali Sonrası Fatura Gönderdi!

Sahibi olduğum 530903**** nolu internet hattımı 26 TL taahhütlü olarak 1 yıl süre ile kullandım.Taahhüt süresinin bitiminde hattı iptal ettirdim.Ancak hattın iptalinden sonra tarife değişikliği yapmamış ve hattı iptal ettirmiş olmama rağmen yaklaşık 1 ay sonra adıma 43.33 TL'lik bir fatura gönderildi.

Aksaray'daki hattı almış olduğum Turkcell bayisine yapmış olduğum müracaatta ise taahhüt süresi bitiminde tarifenin otomatik olarak değişip faturanın 43 TL'ye çıktığı söylendi.Kullanıcıya bilgi vermeden hemde kapatılmış bir hattan bu faturanın gönderilmesi doğru mudur?Sadece bu nedenle adıma eş ve çocuklarım adına olan Turkcell aboneliklerimi iptal ve operatör değişikliğine gitmek zorunda kaldım.

Cemal 79 Okunma

Cevaplar

  • Cemal19 Ekim 2013

    Bundan sonra kesinlikle turkcelli tercih edeceğimi sanmıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön