24 Aralık 2014

Turkcell Hat İptali İçin 3 Fatura Ücreti Talep Edildi!

Kullanmış olduğum Turkcell faturalı hattımın iptali için Şişli'de ki Turkcell ofisine gittim. Hat iptali için taahhüt iptaline dayalı 37 TL ücret istediler. Buna hakları var elbette. Fakat ardından totalde 3 fatura ödemem gerektiğini belirttiler. Ben kullanmadığım halde neden 3 aylık fatura bedelini ödeyeyim, buna mecbur muyum? Daha hat iptali talebinde bulunalı 1 gün olmuş ve benden 3 aylık fatura ödemem gerektiğini söylüyorlar. Hesap kesim tarihi bahanesiyle 1 fatura bedeli istendi diyelim, 2 ve 3. fatura için neden istenir? Ben o kullanmadığım 3 ayın faturasını ödemem, www.sikayetvar.com 'da dahil bir çok foruma da bunu yazacağıma emin olabilirsiniz!

Dilek 1.129 Okunma

Cevaplar

 • Dilek31 Aralık 2014

  Şikayetim üzerine 27 Aralıkta Turkcell Sosyal medya ekibinizden Melda hanımla görüştüm ve taahhüt iptal bedeliyle birlikte yanızca 1 fatura ödemem gerektiğini belirtti. Bugün Turkcell'e gidip taahhüt iptal bedelini ödedim, üzerine bir de 79TL'lik fatura ödemem gerektiğini söylediler ve detay verilmedi bile, sadece post cihazından tutar söylendi bana, bu 79TL'lik tutarla ne yapmışım yurt dışını mı aramışım? Personellerin ilgisizliği de cabası. Turkcell benden ne istiyor acaba net olarak öğrenebilirmiyim! Hukuki işlemlere başvurulacaksa şayet benim elimde fatura ve dokum-anlarım mevcut. Daha ne kadar uğraşmam gerekiyor!

 • Turkcell Temsilcisi25 Aralık 2014

  Müşterimiz ile 25.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Dilek24 Aralık 2014

  532 numaralı müşteri hizmetlerinizde farklı bir bilgi vermedi. Yani her halükarda 3 fatura + 1 taahhüt iptali bedeli ödemem isteniyor.

 • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön