01 Kasım 2016 #6833820

Turkcell Hat İptali Başvurusu Yapılamıyor!

001890*** nolu Turkcell bayisine hattı kapatmak için gittim ama oradaki ciddiyetsiz bir arkadaş kimlik fotokopimi almama ve herhangi başka bir işleme gerek olmadığını belirtmesine rağmen hattım kapanmadı bu ay fatura geldi. Bir de çağrı merkezinde başka bir arkadaş bir fatura daha çıkacağını söyledi.


Bu kadar mı paraya ihtiyacınız var paramı talep etmiyorum. Çünkü ben onla fakir olmam ama Turkcell'in bu para ihtiyacı var! Hattım hala kapanmadı, çünkü yine bayiye gitmem gerekiyormuş! Gideceğim ama bu iş mahkemeye kadar gider bilginize. Biraz ciddiyet lütfen helal para kazanın!

Neriman 363 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön