15 Nisan 2013 #1742209

Turkcell Hat Devrini Yapmıyor!

Isparta belediyesinin altındaki Turkcell bayii D*** iletişimde görevli bayan çalışan, kendi kullandığım ancak başkasının üzerinde olan Kontörlü Turkcell hattını devralmak üzere gittiğimde bana faturalı hatta geçmezsem devir işlemini yapamayacaklarını söyledi. Oradan çıkıp az ilerideki Turkcell bayiinde ise işlemimi koşulsuz yaptılar. Geri dönüp durumu daha önce görüştüğüm çalışan yerinde yoktu ancak diğer çalışanlara durumu ilettim. Çalışan patronlarından bu şekilde mi talimat aldılar bilemiyorum. Ama keyfi uygulama yaptıkları muhakkak.

Bilge 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizi 16.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön