19 Eylül 2013 #2019399

Turkcell Hat Devri İçin Ücret Talep Ediyor!

12. 09. 2013 tarihinde Ankara ili Çankaya ilçesi Esat Dörtyol Forum Turkcell bayine giderek üzerime olan hattımı oğlumun üstüne devri için başvuruda bulundum. Çalışanlara BTK'nın düzenlediği yasal zorunluluğu açıkladım ve durumu bildirmeme rağmen ücretsiz hat devri işlemi yapmamakta direndiler.


Devamında Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp doğrulamalarını istedim ve ücret ödenmeden hat devrinin yapılamayacağını söylediler. Haksız kazanç elde ediyorsunuz. Bu durumdan şikayetçiyim. Bana zaman kaybına neden oldunuz.


Hattımın oğlumun üstüne devrinin aboneliğin güncelleştirilmesine ilişkin esaslar kapsamında yapılmasını istiyorum. Talebim karşılanmazsa kısa zaman içinde mahkemeye başvuracağım.

Eren 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 26.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir işlemi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön