24 Ağustos 2013 #1975190

Turkcell Hat Devri İçin Para İstiyor!

Kızıma dedesi Turkcell hat aldı fakat Turkcell bayisinden kendi adına değil başka birinin adına hat vermişler. Yaşlı oldukları için onlar bilememişler, kendisinden nüfus cüzdanını alıp onun adına da yapabilirlerdi. Şimdi kendi hatalarını bizden çıkarıyorlar.


Bu numarayı kızım kullanıyor, hattı kendi üstüne almak için Turkcell ana bayiine gittik.Değiştirmek için 39 TL istediler ama biz bilgi teknolojileri ve iletişim kurumunun sayfasına baktığımızda hiç bir ücret ödenmeyeceğini gerekli vergi gibi masrafların GSM işletmecileri tarafından karşılanacağı yazıyordu. Neden burada hiç bir ücret ödemeyeceğimiz yazıyorken bizden 39 TL talep ediyorlar?

Sevim 124 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize devir kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön