23 Ağustos 2013 #1973454

Turkcell Hat Devir Ücreti Alıyor!

14 yıldır aynı hat ve aynı operatör ile kat kat fazla ücrete rağmen devam ediyorum. BTK'nın ücretsiz hattımı üzerime alabileceğim bilgisine istinaden dün Turkcell Çağrı Merkezini aradığımda bana bunun 02/08/2013 tarihi itibariyle ücretli olduğu, tahsis bedeli vs. bir sürü bedellerden bahsedildi.


Öğrenci iken babamın üzerine aldığım ve 14 yıl bir kere aksatmadan ödediğim hattın kullanıcısı olarak neden ücret ödüyorum? Tutarı ne olursa olsun son derece rahatsız oldum ve sırf bu sebepten de açıkçası artık bırakmayı düşünüyorum. Sarı kutu diye reklamlar yapacağınıza 14 yıllık müşterilerinize jest yapın artık.

Bade 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize süreli devir ücretleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön