31 Ağustos 2013 #1987258

Turkcell Hat Devir İşlemleri Ücret Talep Ediyor!

Kullandığım hattı kendi üzerime geçirmek için Turkcell İletişim Merkezine gittim ancak işlemin 38 TL karşılığında yapılacağını söylediler. BTK'nın açıklamasına göre 1 Ekim 2013 tarihine kadar bu işlemin ücretsiz yapılacağını belirtmeme rağmen işlemi ücretsiz yapma yönünde olumlu bir sonuç elde edemedim. 532 numaralı Turkcell Müşteri Hizmetleri ile görüşmemden de sonuç alamadım.


Turkcell'i yasal olarak ücretsiz yapabileceğim bir işlemden ücret talep ettiği için ve yeni müşterilere hatları bedavaya dağıtırken 14 yıllık müşterisine böyle bir uygulamayı reva gördüğü için kınıyorum.


BTK'nın yayımladığı 26.09.2012 tarih 2012/DK-14/453 kararda işlemin ücretsiz olacağı açıkça belirtilmiştir.

Oğuz 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Oğuz04 Eylül 2013

    Turkcell'in şikayetimle ilgilendiği yok. Otomatik olarak standart cevap yapıştırıyor her şikayetin altına. Ben zaten yazımda 523yi aradığımdan söz etmiştim.

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön