30 Eylül 2016

Turkcell Hat Değişikliği Sonrası Kalan Bakiyelerin Ödenmemesi

Geçtiğimiz aylarda Turkcell'den aldığım hizmeti sonlandırdım. Hat üzerinde kalan meblağ ile ilgili geri ödeme yapılacaktı, fakat hiçbir şekilde iletişime geçilmedi. Site üzerinden ben de iletişime geçemiyorum. Turkcell müşterisi olmayınca iletişime dahi geçemiyorsunuz Hat kapatlırken hatta olan tutarın Lösev'e transfer edilmesini iletmiştim.

Dekontun da e-mail adresime gönderilmesini rica etmiştim. Ne böyle bir işlem yapıldı, ne de tutar iadesi ile ilgili bir bilgilendirme yapıldı. Hattımda ki tutarın başka bir vakfı'na aktarılmış olmasından korkuyorum. Konuyla ilgili birim iletişime geçip bilgilendirme sağlarsa sevinirim.

Serkan 246 Okunma

Cevaplar

 • Serkan05 Ekim 2016

  Arayıp da ulasamamaniz mümkün değil. "Aradik ama ulaşamadık" Klişe laflarla bir yere kadar... Ulaşmak istediğiniz takdirde elinizin altında telefon var, dilediğiniz şekilde ulaşabilirsiniz. Yeter ki ulaşmak gibi bir amacınız olsun...

 • Turkcell Temsilcisi05 Ekim 2016

  Müşterimizi 05.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serkan04 Ekim 2016

  Editör arkadaş yine şikayeti kırpmış biçmiş, kafasına göre bir şikayet oluşturmuş. Bari Ensar Vakfı'na transfer edilmiş olmasından korkuyorum kısmını makaslamasaydınız! Hadi makasladınız, o cümle ne öyle arkadaş?

 • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön