23 Mayıs 2015

Turkcell Hat Çekmiyor

Ankara Hürriyet Cad. Çankaya'da Türkiye'nin en çok çeken hattı olduğu belirtilen Turkcell hat çekmiyor. Eve kim gelirse mutfak balkonunda telefonla konuşuyor acil çözüm bekliyorum uzun zamandır bu şekilde.

Gamze 310 Okunma

Cevaplar

 • Gamze29 Mayıs 2015

  Şikayetimiz hala giderilmemiştir sadece buraya cevap verilip bizimle irtibata bile geçilmemiştir çözüm bekliyoruz turkcellllll

 • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs 2015

  Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Gamze25 Mayıs 2015

  merhaba henüz tarafımıza ulaşılmadı ve sorunumuz devam etmektedir.

 • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön