Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Turkcell Hat Çekim Problemi

Mehmet
18 Nisan 23:22
582

İstanbul, Kadıköy Acıbadem Mahallesi' nde Turkcell hatlarımız çekmiyor. Bu problem yaklaşık 3-4 ay önce başladı. Belediyenin yapmış olduğu çevre düzenlemesi sonucu Acıbadem köprüsünden Kadıköy yönüne doğru ilk ışıklarda bulunan baz istasyonunun kaldırılmasından sonra başlamıştır. Defalarca hem özel hem de kurumsal hatlarımızdan arayıp kayıt açtırmamıza rağmen çözüm sağlanamamıştır. Farklı operatörden çok rahat iletişim sağlarken Turkcell hatlarımızdan bulunduğumuz konumda iletişim sağlamakta güçlük çekiyoruz. Konu ile çok acil olarak ilgilenilmesini talep ediyorum.

18 Nisan 23:23 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ile ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

19 Nisan 08:09

Merhaba Mehmet Bey, Bildirimde bulunduğunuz bölgede inceleme yapabilmemiz için Turkcell uygulamamızdan "Yardım - Arama Bağlantı Kontrolü - Talep İlet" bölümünden detayları paylaşmanızı rica ederiz. Şikayetinizle ilgili son durumu "Taleplerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Mehmet
19 Nisan 21:00

Merhaba, Uygulama üzerinden de talep oluşturdum. Talep no: 164644608. Problem 2-3 sokakta yaşanmaktadır. İyi çalışmalar.

Mehmet
21 Nisan 21:12

Merhaba, Problemin sık yaşandığı sokak isimleri Acıbadem Mah. Yeni Mütevelli Sokak, Bal Sokak. Ekteki görselde de telefonumdaki sinyal durumunu görebilirsiniz.

Mehmet
28 Nisan 13:12

Merhaba, Sinyal zayıflığı konusunda Turkcell olarak bir şey yapacak mısınız? Her ay faturamızı ödüyoruz ama eksik hizmet alıyoruz. Çok acil olarak bulunduğumuz bölgeye birilerinin gelip inceleme yapmasını rica ediyorum.

Mehmet
06 Haziran 15:16

Merhaba, Sinyal zayıflığı problemi devam ediyor. Konuyla ilgili Turkcell' den olumlu yanıt alamıyoruz. Çoğu zaman telefon görüşmelerimizi ev internetimiz üzerinden WhatsApp ile yapıyoruz. Konuyla ilgili bir görevli bulunduğumuz bölgeye gelip sinyal kontrolü yapabilir.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayet Yaz