12 Ağustos 2016

Turkcell Hat Bilgim Dışında Birisi Tarafından Taşınmış!

2015 yılının temmuz ayında nişanlıma başka bir GSM operatöründen sim kart aldık. Nişanlım Türk vatandaşı değil, klasik prosedür gereği pasaport fotokopisini ve gerekli evrakları vererek sim kartı aldık. Nişanlım bu sim kartı Şubat 2016 tarihine kadar sorunsuz bir şekilde kullandı. Daha sonra kendi ülkesine döndü ve tekrar Türkiye'ye geldiğinde sim kartını taktı fakat şebeke çekmiyordu. Bunun üzerine durumu sim kartı aldığımız firmaya sorduk ve aldığımız bilgi karşısında şok olduk. Nişanlımın sim kartı hiçbir bilgimiz ve haberimiz olmadan Turkcell'e taşınmış. Nişanlımın ve benim bu taşıma işleminden haberimiz yok zaten kendisi bu süre zarfında kendi ülkesindeydi. Böyle bir şey böyle bir sorumsuzluk nasıl olabilir? Turkcell nişanlımın izni ve onayı olmadan hattı kafasına göre nasıl taşıyabilir? Bu konu hakkında acil çözüm istiyoruz aksi takdirde suç duyurusunda bulunacağız.

Adil 45 Okunma

Cevaplar

  • Adil17 Ağustos 2016

    Vermiş olduğunuz mail adresine gerekli belgeleri gönderdik ve müşteri hizmetlerini arayıp belgelerin ulaştığıyla ilgili gerekli teyiti de aldık. Sorunun en kısa sürede çözülmesini istiyoruz.

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirttiğiniz hattınız ile ilgili inceleme yapılabilmesi için yasal sahibi tarafından, irtibat numarasını da içeren imzalı dilekçe ve pasaportunun fotokopilerini [email protected] adresine göndermeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön