Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Turkcell Hat Aktivasyon Gecikmesi

profile
03 Haziran
424
Ayhan'ın Teşekkür Mesajı
“İlginiz için teşekkür”

12 Mayıs 2023 tarihinde. Turkcell'e internet üzerinden. Numara taşıma talebinde bulundum. 17 Mayıs tarihinde kurye hattımı getirdi ve ben sözleşmeyi doldurup kuryeye teslim ettim. Bugün 2 Haziran olmasına rağmen. Hattım hala açılmadı. Mevcut operatöründeki taahhüdüm bitmek üzere. Hattımın. Bir an önce açılmasını. Hattım ne zaman açılacak.

Turkcell Logo
03 Haziran 01:00

Değerli Müşterimiz, Talebinizle ilgili inceleme yaparak en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
01 Temmuz 02:12
Ayhan
03 Temmuz 08:21

İlginiz için teşekkür

Benzer Şikayetler

1

Turkcell 'e Hat Taşıma

profile
1 hafta önce
78

Hattımı Turkcell'e taşımak için online (03.09 tarihinde) başvuru yaptım. 07.09.2023 tarihinde teslim edilmesi gereken kartım bir haftadan fazla oldu, hala teslim edilmedi. Destek hattını defalarca kez aramama rağmen aldığım cevap hep aynı, 'hattınız teslim sürecinde' denilmekte hep.

1

Turkcell 4 Gündür Sim Kartımı Göndermedi

profile
2 hafta önce
207

Turkcell'e 3 gün önce yaptığım yeni hat başvurusunda sim kartı iş adresime sipariş verdim. İlk gün mesai saatimin bitişinde getirdikleri için hattı, bana ulaştıramayıp ertesi gün sabah 9'a randevu verdiler. 2. Gün mesai saatim 18:00'de bitmesine rağmen 18:39'a kadar ofiste bekledim ve saat 18:39'da ...

Turkcell Hattım Teslim Edilmedi

profile
3 hafta önce
128

2-3 hafta önce Turkcell'e geçiş yapmaya karar verdim. İnternetten hattı sipariş ettim. Adrese geldiklerinde mesaj atıldı, fakat evde olmama rağmen 'evde bulamadık' gibi bir mesaj aldım. Elimde ulaşan bir şey olmadı ve bununla ilgili bir mesaj bile almadım, iptal oldu. Şu an o hat nerede bilmiyorum, ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Turkcell Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 5 sa 45 dk
Benzer Şikayet Yaz