13 Ağustos 2018
#10783664

Turkcell Hat Açma Kapama Bedeli!

Wicky akıllı saat için oğluma aldığımız Turkcell hat için faturalarımız mail ya da mesaj yolu ile iletilmediğinden ödemeyi unuttuğumuz bir faturadan dolayı hat kullanıma kapatılmış sonrasında ödemeyi yaptığımızda ise 30 TL açma kapama bedeli tahsis edilmiştir. Turkcell gibi Türkiye’nin ilk ve en güçlü GSM operatöründen böylesine tutumu hiç uygun ve etik bulmuyorum. Haksız şekilde alınmış olan açma kapana bedelinin yardıma iade edilmesi için talebimi telefon yoluyla ilettiğimizde iade edilemeyeceğini belirttiler. İade olmazsa operatörümüzü değiştirip Turkcell’e fahiş fatura ödemeyeceğimi belirtmek istiyorum.

Ferda Ferda 723 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Turkcell olarak hedefimiz, tüm müşterilerimizi memnun edebilmek. Fiyat politikası ve rekabet koşulları doğrultusunda hizmetlerimiz, ürünlerimiz ve servislerimiz için düzenlemeler yapıyoruz. İlgili mevzuat düzenlemeleri çerçevesinde, ödenmemiş faturası nedeniyle kapanan bir hattın faturasının ödenerek tekrar açılması durumunda açma bedeli tahsil edilmektedir. Bu ücret 5 Ocak tarihi itibarıyla 29,90 TL olarak düzenlenmiştir. Benzer bir durum yaşamamanız adına isterseniz fatura döneminizi ödeme uygunluğunuza göre yeniden düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın düzenli ödenmesini de sağlayabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları