05 Eylül 2016

Turkcell Hat Açma Bedeli Diye Ücret Çıkardılar!

Gün geçmiyor ki Turkcell bir kez daha müşterisini zorda bırakmasın. Bugün mesaj geldi fatura bilgiden bir baktım ki güncel tutarınız 52 TL'ye ulaşmıştır diye fatura bilgisine bakayım dedim normal hattım 35 TL, paket 12 TL hat açma bedeli yani neredeyse paketimin 3'te 1'i bunun alınması ne kadar etik ve halen pişman etmeye devam ediyor hattını kullandığıma.

Umut 86 Okunma

Cevaplar

  • Umut07 Eylül 2016

    Ben sizi geri aradım müsait degildim ve gerçekten saçmaliklar daha bunun yüzünden ben erken iptal bedelini ödememek için sözleşmeme devam etmek zorundayım ve gerçekten çok büyük bir pişmanlık duyuyorum Turkcell faturalı olduğum için kendi kafasina göre güncelliyor ücretleri sonrada diyor sizin bilginiz dahilinde olmaz Turkcell'in yaptigi ücret güncellemesi böyle bir şey var mı

  • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimizi 07.09.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön