09 Mayıs 2013 #1788868

Turkcell Hasarlı Telefon!

05/09/2012 tarihli, 20944 nolu faturalı Turkcell maxi plus kampanyalı telefonu Bingöl Turkcell Ataçlar bayisinden aldım. Kısa bir süre sonra kendi kendine kapandı ve servise gönderdim. 2 hafta sonra yapıp gönderdiler. iki ay geçtikten sonra tekrar tekrar kapanmaya başladı.


04.25.2013 tarihinde gönderdim servise ve durumu açıkladım ancak henüz telefon ne yapıldı nede geri gönderildi. Henüz servistedir. Her seferinde 3 hafta telefonsuz kalmaktayım. Telefonun hasarlı olması nedeniyle mağdur oluyorum.


Bu nedenlerden dolayı ödediğim paramın iadesinin yapılması ve telefon makinesini geri verip kampanyayı iptal edilmesini istiyorum. Bu nedenlerden dolayı sizden gereğinin yapılmasını arz ederim.

Nihat 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön