06 Ekim 2017
Yorum Yap
#9657792

Turkcell Hani VINN Donuyordu?

2016 tarihi Nisan ayında Ankara'dan Turkcell bayisinden aldığım VINN cihazı ve hattını alırken taahhüt sözleşmesinde sorduğumda istediğim takdirde VINN'ın donacağı sadece vergileri ödeyeceğim söylendi. Daha sonra 2017 Eylül ayında müşteri hizmetleri yetkilisi dondurma
yapabileceğimi ancak VINN bedelini de ödeyeceğimi söyledi. Şimdi dondurmayı nasıl yapacağım diye sormak için aradığımda bu hat için dondurma yapılamaz deniyor. Neden yanlış bilgilendirme yapıyorsunuz? Şimdi ben kullanmadığım bir hat için neden 6 ay daha 65 lira fatura
ödemek zorundayım? En baştan bu hat dondurulamaz diye bilgi verseydiniz şayet taahhüt sözleşmesini imzalamazdım. Cayma bedeli olarak belirtilen tutar 330 lira civarında. Verilen VINN cihazının bedeli zaten her ay faturama yansıyor bir de cayma bedeline neden ekleniyor? Bu nasıl bir hizmet anlayışı?

Beyza Beyza 1.174 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Ekim 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler