03 Nisan 2013 #1721560

Turkcell Hala Telefonu Kullanamadım!

Ocak 25 te HTC 8x aldım. Ayıp mal çıktı değişim istedim gönderdik bekledim. Şimdi telefonu geri göndermişler. Faturayı şarj makinasını vs göndermemişiz diye. Halbuki ben Turkcell e götürdüm. Turkcell bunlara gerek yok dedi çıkarttırdı. Ben aldığım telefonun faturasını 3 aydır ödüyorum. ama daha kullanamadım telefonu.

Emre 28 Okunma

Cevaplar

  • Emre22 Nisan 2013

    Ben alışveriş yaparken oradaki küçücük firma ismine bakmıyorum.kocaman Turkcell ana bayi yazıyor.adını kullandırtma o zaman.boyle savunmamı olur.

  • Turkcell Temsilcisi04 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön