17 Eylül 2016

Turkcell Hala Dönüş Yapmadı!

Paket değişikliği yapılırken eski paketin kullanıldığı gün kadarlık kısmının tahsilatının yapılacağını söylemelerine rağmen faturada aylık bedeli tahsil ettikleri için 30 Ağustos günü Turkcell'i arayarak hatanın düzeltilmesini istedim. Call center'da yapılan görüşmenin incelenerek sorun ile ilgili 72 saat içerisinde tarafımıza dönüş yapılacağı iletildi. 1 kez arayıp şikayetimi hatırlattım. Bugün 16 Eylül hala dönüş olmadı.


Faturamla ilgili hatanın fatura kesimi yapılmadan çözülmesini istiyorum. Çünkü paket değişikliğinde bana iletilen kullanıldığı gün kadar ödeme yapılacağıydı, aylık tahsilat olmayacağı söylendi.

Nurşen 31 Okunma

Cevaplar

  • Nurşen18 Eylül 2016

    Müşteri temsilcilerinizi defalarca aradık 72 saat içerisinde dönüş olacağı söylendi 19 gün geçmiş olmasına rağmen hala hiçbir dönüş alamadık. Faturam kesilmeden sorunun çözülmesini istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön