16 Ekim 2015

Turkcell Haksız Yere Yaptığım Ödemeler!

Yaklaşık 1 yıl önce babam Turkcell'in bir bayisinden Samsung marka cihaz almıştır. Ancak bayi de ki arkadaş Turkcell t 40 marka cihaz tanımlamıştır. Bundan dolayı 1 yıldır fazla fatura ödeme yapılmıştır. Bugüne kadar ödenen tutarların iadesinin yapılmasını ve bayi hakkında sorgulama yapılmasını rica ederim. Ayrıca babam ağustos ayında vefat etmiştir. Turkcell'e vefat den dolayı cihazı iade etmek için ölüm belgesi veraset ilamı cihaz kutusu cihaz aksesuar aparatları faturası ve garanti belgesiyle beraber göndermeme rağmen Turkcell bayinin yaptığı bu yanlışlıktan dolayı cihazı kabul etmeyerek bana geri göndereceğini belirtmiştir.

Cenk 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön