30 Ekim 2014 #2785596

Turkcell Haksız Yere Ücret Talep Ediyor!

2 yıldır faturalı epey senedir de Turkcell abonesiyim, her ay fazla fazla ücret ödüyorum. Otomatik internet paketini iptal ettim her yöne dakikam bitti, bunun üzerine 5 liraya 100 dakika otomatik paket devreye girmesi gerekirken otomatik paketimin olmadığını söylüyorlar, öyle ki bu ay bir kere otomatik paket devreye girdi mantıklı olarak olmaması imkansız fakat internet paketini iptal ettiklerinde otomatik dakika paketini de iptal etmişler. Bana herhangi bir şekilde otomatik dakikanız iptal edildi demediler, internetiniz iptal diye mesaj attılar. Şimdi de onuda kapsıyor diye ifadelerle geçiştiriyorlar. Hattımdan haksız yere istenen ücreti kabul etmiyorum, otomatik dakikalarımdan düşmesini istiyorum.

Sefa 2.139 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 07.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sefa03 Kasım 2014

    Herhangi bir şey yapılmadı kimsenin ilgilendigi yok yazıklar olsun bırakıyorum böyle firmayı

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön