14 Mart 2013

Turkcell Haksız Yere Para Ödetme!

2012 aralık ayının sonunda Turkcell'den gelen yüksek faturalardan dolayı bir arkadaşımın tavsiyesi ile Aveaya geçtim. Turkcell bana taahhüt bitiş tarihini söyledi ve bende Avea'ya Turkcell ile anlaşmam şu tarihte bitiyor diye bildirip Avea ya geçmek için başvuruda bulundum.


Avea beni ne yazık ki turkcell ile taahhütümün bitişinden 1 gün önce kendi operatörüne geçirdiği için TURKCELL bana CEZA olarak 185. 00 TL ödemem gerektiğini belirtti. TURKCELL den iyiki ayrılmışım bu parayı haksız yere tahsil ediyorlar. Hiçbir hak iddia edemiyorsunuz. Bu nasıl bir kurumsaldır anlamıyorum ve paramı helal etmiyorum.

Lale 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden şikayete konu olan görüşme kayıtları incelenmiş ve hata bulunmadığı sonucuna ulaşılmıştır.İnceleme sonucu ve kampanya taahhüt içeriği hakkında müşterimize bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön