15 Kasım 2013

Turkcell Haksız Yere Modem Ücreti Yansıttı!

Yaklaşık 2-3 yıl önce Shell A.Ş. nin kampanyasından faydalanarak puanlarımla vınn modem aldım. Turkcell'den de ücretini ödeyerek data hattı satın aldım. Bunca yıl sonunda Turkcell faturama 3g modem cihaz taksiti bedeli yansıttığını görünce en yakın bayisine müracaat ettim. Bana söylenen 12 taksit halinde Shell A.Ş.nin kampanyasından almış olduğum modem cihazının bedelinin yansıtıldığı ve ödemem gerektiği.

Turkcell'in bu kampanya dahilinde Shell'e vermiş olduğu modem cihazının bedelini ayrıca adıma fatura edilmeden benden tahsil etme cihetine gitmesi sonucu aynı malı iki kere satmış olduğudur.
Benden istenen bedel önemli olmamasına rağmen yapılan işlem son derece etik dışıdır.

Arslan 90 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizi 21.11.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön