18 Şubat 2013

Turkcell Haksız Yere Hizmet Verilmemesi!

Turkcell derki : Turkcell olarak müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt ederiz. Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler çözüm sunarız.


Şikayete konu GSM no ya bağlı vınn hizmetini 2012 Mart ayından bu yana kullanmakta iken yaklaşık 1 sene sonra 07.02.2012 tarihinde eksik evrak gerekçesiyle hattım dondurulmuş ,eksik evraklar tarafımdan tamamlanmasına rağmen abonelik sözleşmesi imzalamadığımdan bahisle vınn hattımın açılamayacağı bildirilmiştir.


Oysaki abonelik sözleşmesi 2012 yılında tarafımdan imzalanmıştır. Tarafıma hizmet verilmemesi haksız ve hukuka aykırıdır.

Özge 22 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimize 17.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Telekomünikasyon Kurumu tüm GSM işletmecilerinden abonelerinin eksik bilgi ve belgelerinin tamamlanmasını istemiş ve tamamlamayan abonelerin hatlarının yasal zorunluluk sebebiyle kapatılması gerektiğini iletmiştir. Bu sebeple abonelik esnasında tarafınızca teslim edilmeyen eksik bilgi ve belgelerin tamamlanması zorunluluğu doğmuş olup, siz değerli müşterilerimizden bu bilgi ve belgelerin toplanması amacıyla şirketimiz tarafından sizinle; Kurumsal Çözüm Merkezlerimiz, Çağrı Merkezi, Satış Yöneticilerimiz aracılığı ile iletişime geçilecektir. Detaylı bilgi için 532 ya da 532 532 00 00 'yi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön