19 Eylül 2013 #2019864

Turkcell Haksız Yere Hattımı Kapattı!

13/09/2013 tarihinde Turkcell birimlerinden aranarak 0 530 156 **** nolu hatta ait olan 65,95 TL borcumu en geç 18/09/2013 tarihinde ödemem gerektiği ve ödemediğim takdirde diğer hatlarımın da aramalara kapatılacağı söylendi.bugün saat 15:12 de telefonuma hattınız aramalara kapalıdır diye sms geldi.


Mesai saati dolmamasına rağmen hangi hukuk maddesi çerçevesinde ve hangi sözleşme maddesince hattım aramalar kapatılmaktadır.Ve sözleşmenin hangi maddesinde bir başka hat yüzünden diğer bir hattın aramaya kapatılacağı ve bu hattın açma kapama ücretinin tahsil edileceği maddesi vardır.? Açıklamasının yapılmasını bekliyorum

Gencay 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 ve 01.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Gencay27 Eylül 2013

    turkcell in sorunum ile ilgili olarak verdiği cevap açıklayıcı değil.ayrıca 532 olarak verdikleri hattı aramak ücretli ve toplamda 42 dakika hatta bekledim.ben burada sadece kanuni olarak hangi madde esasında kapatma yaptıklarını sordum.bana öneri olarak yada şikayet olarak mail atın cevabı geliyor.zaten ben şikayet için burdayım. kimi kime şikayet edeceğim. komiksin turkcell :))

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön