23 Haziran 2014

Turkcell Haksız Yere Faturalandırma Yapıyor!

Yaklaşık 10 yıllık Turkcell müşterisiydim. Hattımı 7-8.05.2014 tarihlerinde farklı bir operatöre geçiş sağlamak için sözleşme gerçekleştirdim,geçiş işlemim 11.05.2014'te tamamlandı.Ancak Turkcell’de fatura kesim tarihim 10.05 olduğu için,1 günlük kullanım bedeli olarak tam ay fatura kesmişler.

Faturanın iptal edilmesi ya da kullandığım 1 günlük ücretin alınması için 23.06.2014 tarihinde müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede, kurallar gereği fatura kesilmesi sonrası geçiş yapılması halinde; faturanın tam kesildiği, kesinlikle faturanın iptal edilmediği ve ödemenin yapılması gerektiği bilgisi iletildi,Turkcell, 1 günlük kullanılan hizmet için, tam ay faturalandırılma yapılıyor.

Burcu 335 Okunma

Cevaplar

  • Burcu24 Haziran 2014

    Tarafıma herhangi bir bilgi iletilmemiştir, ben aradığım zaman bilgi alabildim, şikayetim devam etmektedir, tarafıma herhangi bir dönüş olmamıştır, müşteri şikayeti ile ilgilenilmeden hazır, kalıplaşmış metinlerle cevap veren firma, müşteri memnuniyetini hiç düşünmüyor,

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.05.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön