22 Şubat 2016

Turkcell Haksız Yere Çıkarılan Faturalar!

0532 251 97 ** no.lu hattıma ait olan faturaların haksız yere çıktığını müşteri hizmetlerinden öğrendim hattımı 11.07.2015 hattımı kısıtlamaya aldırdım ve gelen giden aramalara kapatılmıştır. Müşteri temsilcisiyle görüşmemde kesinlikle fatura falan çıkmayacağını beyan etmiştir, sadece devletin almış olduğu 5 TL vergilerden başka bir fatura çıkmayacağını bildirmiştir.


Hattım kısıtlamaya kapalı olduğundan şuanda öğrenmiş olduğum fatura borcum 320 TL hattım kapalı olmasına rağmen fatura çıkarılıyor ve iptal edildiğini söylüyorlar bundan dolayı yardımlarını en kısa zamanda beklemekteyim lütfen bir şekilde ilgilenmenizi arz ederim...

Ömer 77 Okunma

Cevaplar

  • Ömer18 Ağustos 2016

    Yalan atıyorlar kimse beni aramadı

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.02.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön