01 Kasım 2016 #6830070

Turkcell Haksız Yere Borçlu Görünüyorum!

En az 8-9 ay önce Turkcell'de bulunan hattımı V****a taşıdım. Bana böyle bir fatura çıkacağını bildirmemelerine rağmen aylar sonra gelen mesajda 800 TL borcumun olduğunu ödenmezse icra takibi başlayacağını söylendi. Bir süre unuttuktan sonra mesajları kontrol ettiğimde borcu hatırladım. İcra işleminin başladığına dair mesajda geldi. E-Devlet'te görebiliyordum. Suç bendedir unutmuşumdur deyip 800 TL'yi temmuz ayında ödedim. Fakat Turkcell'in çalıştığı Merkez Hukuk (M.. Ö..) defalarca aramama rağmen E Devlet'ten borcumu kaldırmıyor. Bu yüzden yeni hat alamıyorum. Tam 5 ay oldu. 2 hafta önce pazartesi aradım cuma tekrar bakın düzelecek dediler düzelmedi. Defalarca telefonu suratıma kapattılar. Bu sabah tekrar aradım. Döneceğiz dediler sonuç yok. Müşteri ilişkileri Turkcell'in bu mu? Ödediğim faturada hala borçlu gibi gözükmek mi? Merkez Hukuk bürosu ve Turkcell'i kınıyorum.

Erdem 386 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön