01 Haziran 2018
Yorum Yap
#10508831

Turkcell Haksız Yasal Takip!

Turkcell'den almış olduğum hat yüzünden haber bile verilmeden yasal takibe düşmüşüz hattı oğluma almıştım 539-227-**** numaralı numara için 343 TL!min Turkcell Finansman tarafından hiç haber verilmediği halde alınması ve yasal takibe düşmüş olması olabilecek şey değil ki nasıl gerektiğinde bana ulaşılabiliyorsa fatura ödemeleri içinde ulaşılabilirdi hali hazırda ben zaten asgari ücretle çalışan kıt kanaat geçinen biriyim derhal bu sürecin BİMER CİMER'e yansımadan düzeltilmesini talep ediyorum.

Zeynep Zeynep 4.396 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep04 Haziran 2018

    Beni kibarca arayan çalışanınız değil paramı iade için şube numarası verecek elemanınız gerek o para benim kıt kanaat asgari ücretle elde ettiğim para haram olsun eğer ödenmezse ve bu şikayetimi defalarca defalarca ileteceğim ve gerekli tüm noktalara ileteceğim Turkcell'den almış olduğum hat yüzünden haber bile verilmeden yasal takibe düşmüşüz hattı oğluma almıştım 539-227-**** numaralı numara için 343 TL! Min Turkcell tarafından hiç haber verilmediği halde alınması ve yasal takibe düşmüş olması olabilecek şey değil ki nasıl gerektiğinde bana ulaşılabiliyorsa fatura ödemeleri içinde ulaşılabilirdi hali hazırda ben zaten asgari ücretle çalışan kıt kanaat geçinen biriyim derhal bu sürecin bimer CİMER'e yansımadan düzeltilmesini talep ediyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Haziran 2018

    Müşterimiz ile 04.06.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler