10 Aralık 2014

Turkcell Haksız Vınn Ücretlendirmesi!

Ekim ayında 230 TL. Fatura gelen vınn wifi ile ilgili Turkcell'e mesaj gönderdim kota aşımı olduğunu 4 GB. Yakın bir aşıma 198 TL. Faturalandırıldığını ve bunun normal olduğunu söylediler. Hiçbir uyarı mesajı bize ulaşmadı ancak onlar wifi numarasına mesaj gönderdiklerini söylüyorlar, hiç vicdani bir faturalandırma değil, ancak okuduğum diğer kullanıcı şikayetlerine bakınca bu konuda hiç yalnız olmadığımı ve Turkcell'in giderek müşteri kaybetmesinin doğal olduğunu görüyorum.

Tülay 407 Okunma

Cevaplar

  • Tülay16 Aralık 2014

    sadece kendilerini ve sistemlerini haklı bulan bir yaklaşımları var hiç bir uyarı olmadan kota aşımı ücretlendirmesi adil değil 1 gb 50 tl!

  • Turkcell Temsilcisi10 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön