17 Aralık 2015

Turkcell Haksız Ücretler!

Babam Şubat ayında vefat etti. Vefat yüzünden Mart'ın sonuna kadar bekledim ve sonra iptal etmeye gittiğimde bana bir ceza bedeli olduğu ve iptal edilemeyeceği, birkaç ay beklemem gerektiğini söylediler ve en sonunda sadece 3-4 ayda 430 liraya yakın bir borç çıkarıldı adıma. Babamın vefat etmesinin üzerine Turkcell bir de bana borç çıkardı. Hiç kullanmadığım bir hizmet için benden para aldı. Bir anlamda ölünün üzerinden Turkcell para kazandı.

hak

Hüseyin 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2015

    Müşterimizi 18.12.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön