04 Şubat 2015

Turkcell Haksız Ücretlendirme/Hesap Kesim Tarihi Değişikliği!

Talebim olmadan Turkcell çağrı merkezi tarafından aradılar ve hesap kesim tarihimi değiştirme önerisinde bulundular, kabul ettim. Bu durumda kullanım sürem o ay için 1,5 aya çıkmış oldu ancak kullandığım pakete dakika eklemedikleri için doğal olarak paketi aştım. Ortalama 75-80 TL olan faturam 200 TL aştı ve ödemek zorunda kaldım. Önce aradım, eski tarihli olarak paket arttırımı yapalım 100 TL civarı bir ödeme yaparsınız dediler, ancak konuşmanın devamında miktar yine arttırılınca kabul etmedim. Sonra 2 ayrı yazılı itiraz başvurusu yaptım, 15 gün içinde dönüş olması gerekirken yapılmadı. Dün aradığımda da mail ile bilgi verildiği not alınmış dendi, bana gelen bir bilgi olmadı.

Burcu 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimizin 04.12.2014 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 17.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön