28 Ocak 2014 #2261435

Turkcell Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Bundan yaklaşık olarak 7 ay önce tabletime 5gb sınırlı 12 ay taahhütlü 30 TL Turkcell firmasından data hattı almıştım. Fakat son ay 27.01.2014 tarihli faturam 79,90 TL tutarında geldi. Müşteri hizmetlerini aradım fatura danışmanı wap bilmem ne paketine üye olmuşsunuz dedi. Ben itiraz ettim böyle bir şeyin olmadığından bahsettim çünkü evimde internetim olduğundan kullanmıyorum. Tamamen benim bilgim dışında olduğunu söyledim. Aylık 48 TL gibi bir ücret daha yansıtmışlar faturama. Bende hattı bugün gidip 5 ay cezasını verip kapattırmayı bile düşünüyorum. Tamamen parasında değilim kişileri yanıltmaları gerçekten insanın zoruna gidiyor.

Emre 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 28.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön