18 Aralık 2013

Turkcell Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Turkcell 0533 527**** numaralı faturalı hattım vardı. 25 tl'lik her yöne 500 dakika paketi kullanıyordum. Sözleşmemin bittiği ay 98 tl fatura geldi. Önce fatura için müşteri hizmetlerini aradım paket aşımı olmuş dediler, detay istedim tam 499 dakika konuşmuşum.


Müşteri hizmetlerini tekrar aradım sözleşmem bitiği için paket yarıda iptal edilip normal ücretlendirmeye geçilmiş. 26 tl'yi alıp konuşma paketini ayın yarısında iptal edip diğer yarısı için 65 tl ücret aldılar.


16 yıllık Turkcell kullanan birisi olarak bu dakikadan itibaren bir daha Turkcell'in yanından bile geçmeyi düşünmüyorum. Bu fatura için mahkemeye başvuracağım ve emsal karar aldıracağım.

Celal 66 Okunma

Cevaplar

  • Celal27 Aralık 2013

    türkcell genel müdürlüğüne şikayet dilekçemi iadeli taahhütlü olarak gönderdim cevabına karşılık gerekenleri yapacağımı belirtirim ayrıca 4 tane hattımın diğer operatöre geçişini sağladım türkcell kına yaksın

  • Turkcell Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön