14 Eylül 2015

Turkcell Haksız Ücretlendirme Yapılıyor

Telefonumda internete bağlanmak için mobil veriyi kesinlikle kullanmıyorum. Mobil veri bağlantısını kullanıma bile açmama rağmen bu aya ait faturam sabit tarifemin çok üzerinde geldi ve sebep olarak da internet kullanımı gösterildi. İnterneti wi-fi dışında kullanmadan faturama nasıl yansıdığını anlayabilmiş değilim. Sorunun düzeltilmesini rica ederim.

Gözde 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Müşterimiz 14.09.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, müsait olmadığını ilettiği için bilgi verilemedi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön