04 Şubat 2014 #2274487

Turkcell Haksız Ücretlendirme!

5334832*** numaralı Turkcell hattımın kasım ayı 275 tl aralık ayı 292 tl fatura geldi. Bu rakamların içinde 99 tl lık cihaz kampanyam ve 55 tl lık konuşma paketim dahil. Kasım ayında paket aşımı adı altında 125 tl aralık ayında 150 tl gibi bir rakam ekstra faturalandırılmış.


Bu faturaları ödemeden önce müşteri hizmetlerine bir türlü derdimi anlatamadım ve hepsini ödemek zorunda kaldım. Artık Turkcell için güven duygusu bitmiştir ve hakkımı helal etmiyorum. Vatandaşı sermaye olarak görüyorlar.

Hamit 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 04.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön