16 Şubat 2016

Turkcell Haksız Ücretlendirme!!

Şubat 2016 faturama yansıyan 205 TL tutarındaki haksızlık nedeni ile Turkcell 'den şikayetçiyim.
Konu ile ilgili yurt dışında olduğumdan dolayı internet üzerinden müşteri temsilcisi ile görüştüm, fakat o da telefon ile müşteri temsilciliğini arayıp konuşmam gerektiğini söyledi.
Kendisinin bana verdiği bilgiye göre 16 Ocak' ta telefonum kapalı olduğu halde birileri benim şebekem üzerinden Romanya ile 41 dakika görüşmüş ve bunun bedelini ben ödüyorum. Şu anda elimde detaylı fatura çıktısı ve telefonumun son arama kayıtları mevcut ve buna rağmen müşteri temsilcisi bana internetten, telefonunuz yanlışlıkla aramış olabilir diye yorum yapıyor. Ben telefonumu yurt dışında ayda bir açıyorum o da internet bankacılığı şifresi almak için.

Tc 309 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 19.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.02.2016 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön