17 Nisan 2013 #1749037

Turkcell Haksız Ücretlendirme!

Uzun süredir Turkcell abonesiydim ve kamu her yöne 1000 dakika ile cihaz kampanyasındaydım yıllık yaptığım taahhüt 18. i itibarı ile daha cazip geldiğinden Vodafone a geçtim bu işlemler sırasında birkaç kez Turkcell güncel borç tutarımı öğrenmek istedim çünkü fatura kesim tarihi olan ayın 10 u ile 18 tarihleri arasında kalan borç olabilirdi.


Herhangi bir bilgi alamadım fakat mailime baktığımda Nisan 10 fatura kesim tarihi ile 49, 05 TL ücretlendirme gözükmekte . Ücret kapsamı olsa da 10-18 tarihleri arasında olan gerçek Tutar olmalı. Bana göre talep edilen 49, 05 TL haksız bir taleptir. Gerçek ücretlendirme talep etmekte ve Turkcell den duyarlılık beklemekteyim.

Zeki 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön