18 Ocak 2014

Turkcell Haksız Ücret Yansıtıyor!

Faturasını ödemediğimden dolayı taahhüdü iptal edip diğer borçlarla 2054.40 tl olan borç için avukata verilmiş olduğumdan dolayı aradığımda borcumun şuan 5800 küsür bir rakam olduğunu bugün ödeme yaparsam 3150 olacağını söylendi. 1000 tl'lik rakamı sorduğumda açıklama istediğimde vekalet vs ücreti olarak alındığı söyleniyor. Bunun için şimdi ne yapmam gerekiyor? Nasıl bir dosya açma parasıdır ki 2000 tl borca 1000 tl ekstra ücret ödemek zorunda kalıyorum?

Ahsen 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön